אודות

עין-דור הפועלת מעל 30 שנה, מספקת פתרונות לסביבות נקיות/סטריליות, באמצעות התמחות בהנדסה, תכנון, מכירה, התקנה ובדיקה של חדרים נקיים, חופות נקיות (mini environments), מנדפים ביולוגיים, מנדפים כימיים ויחידות למינאריות.

עין-דור הינה חלק מקבוצת מפטגון ומשלימה את הידע הטכנולוגי בתחומה בקבוצה.

במהלך שנות פעילותה, הפכה חברת עין-דור לספקית מובילה של טכנולוגיות וציוד לחדרים נקיים עבור תעשיות רבות, כגון: המוליכים למחצה, אלקטרו-אופטיקה, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה וביו-רפואה.

עיקרי פעילות החברה:

חדרים נקיים

עין-דור, מבצעת פרויקטים בתחום הקמת חדרים נקיים בשיטת TURNKEY, ומספקת ללקוח חדר נקי שלם, הכולל את המערכות הנדרשות ביניהן: מיזוג, חשמל, הזנות נדרשות והסמכת החדר על פי תקנים בינלאומיים. בנוסף, עין-דור מספקת את כל הרכיבים הנחוצים לבניית חדרים נקיים: כגון תקרות, דלתות, קירות, מסננים ועוד, המיוצרים ע"י היצרנים המובילים בעולם.

בדיקות והסמכות

כחברה המצויה בחזית הטכנולוגיה ופועלת ליישומם של סטנדרטים בינלאומיים בישראל, מערך השירות של עין-דור כולל טכנאים מיומנים בעלי ניסיון רב בביצוע בדיקות הסמכה לחדרים נקיים בכל רמות הניקיון ולכל סוגי התעשייה. כמו כן טכנאי החברה מוסמכים לבצוע בדיקות נדרשות על פי תקינה למנדפים מכל הסוגים והיצרנים. מערך השירות של עין-דור מתמחה במתן אחזקה שוטפת.

מחלקת הוולידציה של עין-דור מתמחה בביצוע פרוטוקולים נדרשים IQ/OQ הנדרשים ע"י הרשויות השונות.

ציוד מעבדתי

עין-דור הינה יבואנית ונציגה בלעדית של חברות בינלאומיות מובילות בתחום הציוד המעבדתי.

אנו משווקים מגוון סוגי מנדפים: ביולוגים, כימיים, שולחנות למינרים ועוד. המיוצרים ע"י חברות מובילות עולמיות בתחום, בעלות תקני בטיחות עולמיים מחמירים. ציוד מעבדתי, כגון: אינקובטורים, אוטוקלבים , תנורים ,זרועות יניקה וכד' המתאים למעבדות ממגוון תחומים: מוסדות מחקר, חברות פארמה,מרפואה, ביוטק, מזון, כימיה ועוד.

סינון אוויר ואבק

עין דור מייצגת את חברתCAMFIL , מובילה עולמית בתחום סינון האוויר והאבק.

ברשותינו סל פתרונות רחב בתחום סינון האוויר, מסננים ליט"אות, סינון מולקולרי, מסנני HEPA, יחידות סינון עצמאיות, סינון אבק לתעשייה ועוד. כל המסננים בעלי אישור עמידה בתקנים העדכניים והמחמירים ביותר.

שימוש במסננים האיכותיים של חברת CAMFIL, מוביל לחיסכון אנרגטי ותפעולי משמעותי (30-50%), וצמצום פרמטרים הפוגעים בסביבה.

המשאב האנושי בעין-דור

החברה חרטה על דיגלה את ערכי החדשנות, השירות האיכותי ושביעות רצון הלקוח.

על מנת להגשים מטרות אלו, גיבשנו צוות מעולה של מהנדסים וטכנאים מיומנים ומקצועיים, המלווים את הלקוח לאורך כל שלבי התהליך, עד לשביעות רצונו המלאה.

רפאל מיכאלי

מנכ"ל 

refaelm@endor.co.il

עמית מרקוס

מנהל חטיבת ציוד 

amitm@endor.co.il

ברנר דיין

מנהל חטיבת תפעול ופרויקטים

bernar@endor.co.il

אלכס מלמד

מהנדס החברה

alexm@endor.co.il

מישל בן שושן

מנהל מחלקת שירות טכני

mishelb@endor.co.il

קרן מלר

חשבת החברה

kerenm@meptagon.com

אסף חורש

מנהל חטיבת סינון אוויר

assafh@endor.co.il

לקוחות ממליצים